AKTUALNOŚCI

Inwestycja zrealizowana!

W ofercie lokale usługowo-biurowe.

Biuro Sprzedaży na terenie inwestycji

ul. Modlińska 129 lok. U6

czynne pn-pt 8.00-16.00

Poniżej mapka dojazdowa.

 

mapa_dojazdowa_modliska_129_v3.jpg

Zarząd ABM SOLID S.A., Spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych, biorąc sobie za cel strategiczny stały i trwały wzrost wartości firmy oraz pełniejsze wykorzystanie posiadanego i planowanego potencjału wykonawczego, poszerzył działalność swoich usług o kolejną dziedzinę. Wynikiem realizacji założonego celu strategicznego jest powołanie Spółek do prowadzenia działalności deweloperskiej:
W 2006r. powołana została ABM INVEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie.
W 2007r. ABM INVEST TARNÓW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie.
Spółki ABM INVEST oraz ABM INVEST TARNÓW posiadają w 100% polski kapitał opłacony w całości przez ABM SOLID S.A. ABM INVEST realizuje projekty w centralnej Polsce. ABM INVEST TARNÓW będzie realizowała projekty na obszarze Polski południowej.
Spółka ABM INVEST z siedzibą w Warszawie została przyjęta w poczet członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. W związku z tym faktem dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów i Kontrahentów. Będziemy uważnie wsłuchiwali się w Państwa potrzeby i podejmiemy działania zmierzające do uzyskania miana fachowego i godnego zaufania Partnera.


Zarząd Spółki
PARTNER DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

 
Polityka prywatnoœci
ABM Invest - mieszkania Warszawa i Białołęka, budownictwo mieszkaniowe Warszawa Tarnów, mieszkania i apartamenty, sprzedaż mieszkań - deweloper Warszawa.